IFC chemisch platform vindt zijn oorsprong in suikerriet. De bagasse—de vezels die overblijven nadat de suiker is geëxtraheerd—wordt gebruikt om furfural te produceren, een geweldige chemische stof op basis van biomassa. Hierdoor is er geen verdere uitputting van fossiele brandstoffen zoals ruwe olie nodig, maar maken we gebruik van een hernieuwbare hulpbron die zich elk jaar opnieuw aanvult. Wij zetten landbouwafval om in biobased chemicaliën, wat de toekomst van de chemie mogelijk maakt!

IFC kan u alle aspecten van klantenservice bieden via ons getalenteerde en energieke team, gevestigd in Nederland, Canada, Frankrijk, België, Polen, Zuid-Korea en China.

International Furan Chemicals B.V.

IFC chemisch platform vindt zijn oorsprong in suikerriet. De bagasse—de vezels die overblijven nadat de suiker is geëxtraheerd—wordt gebruikt om furfural te produceren, een geweldige chemische stof op basis van
Adres
Rotterdam Airportplein 7, 3045 AP Rotterdam, Nederland
Website
http://www.furan.com
Telefoon
010 238 0555